Apartman Siedmy Div

Główne udogodnienia

  • 42 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Lokalizacja

    Nowy Zamek w Bańskiej Szczawnicy leży w odległości tylko 1 km, a The Church of the Assumption of the Virgin Mary - mniej niż 5 min pieszo od 1-pokojowego Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica.

    Kościół św. Katarzyny znajduje się w zasięgu ręki od apartamentu o powierzchni 42 m². Kalvária leży w odległości 14-minutowego spaceru.

    W tym apartamencie jest 1 łazienka. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.

    Apartman Siedmy Div jest wyposażony w aneks kuchenny. Obiekt dysponuje tarasem z widokiem ogród.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 22:00
    Wyjazd: od 09:00 do 11:00

    Opcje pokoi w Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica

    W tym apartamencie jest 1 łazienka. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica Wyposażenia zdjęcie Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica Pokój zdjęcie Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica Korytarze zdjęcie Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica Wyposażenia zdjęcie Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica Zewnętrze zdjęcie Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica Zewnętrze zdjęcie Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica Zewnętrze zdjęcie Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica Udogodnienia zdjęcie Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica Pokój zdjęcie Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica Pokój zdjęcie
    Apartament z 1 sypialnią

    Wielkość: 42 m²

    Typ łóżka: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Apartman Siedmy Div Banská Štiavnica